Filli Boyadan Evinizin İçin Bazı Öneriler

Filli Boya, yatak odanızda rahat ve sağlıklı bir uyku için, kişiyi yormayan, sakin bir renklerin uygulanmasını tavsiye etmektedir. Evinde farklı tonlarda renkler kullanmak ve olabildiğince canlı renkli seçerek farklı evler oluşturmak isteyenlere zeki fikirler sunan Filli Boya, kullanımı konusunda uzmanlık isteyen renkleri tek tek ele alarak yatak odalarınızı önerileri ile şekillendiriyor.

Sakin ve Huzurlu Yatak Odaları

Filli Boya, yatak odasında sakin bir renk öneriyor. Örneğin; yeşilin açık tonları, mavi, mor, turkuaz gibi… Mümkün olduğunca odanızda tek renk kullanmamaya çalışın, mutlaka seçilen rengin tamamlayıcısıyla bir bütün oluşturmalı, ya da yatak örtüsü, dolap gibi odada var olan eşyaların badanaya uyumlu renkler olmasına özen göstermek gerekir. Buradaki amaç ise kişiyi yormadan sakin bir ortamda uykusunu almasını sağlamaktır.

Güneşin Rengiyle Güne Merhaba Deyin

Yatak odası uyumanın dışında uyanmak ve giyinmek içindir. Güneş sarısı ‘günaydın dünya’ demek için mutluluk saçan bir renktir. Kirli beyaz ışığı yansıtır ve güne başlamak için gerekli olan enerjiyi vermektedir.

Tutkulu ve Kışkırtıcı Yatak Odaları İçin

Filli Boya’nın, duyguları zirveye çıkaran tutkulu bir yatak odası oluşturmak isteyenlere önerisi ise aşkın vazgeçilmez rengi olan kırmızı rengi kullanmanızı tavsiye ediyor. Kırmızı, pembenin masum ve utangaç yumuşaklığından etkilenerek ortama çiçek gibi sağlıklı ve güzel bir görünüm vermektedir. Aşkın ve tutkunun rengi olarak bilinen kırmızı, kalp atışını ve nefes alıp vermeyi hızlandırıyor. İletişime ve karşılaşmaya yardımcı olan kırmızıyla yatak odalarında canlılık eksik olmuyor. Filli Boya, kırmızının tamamlayıcı rengi yeşille birlikte kullanılmasını öneriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir